Siłownia

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota 9:00 - 21:00

Niedziela i Święta 10:00 - 18:00

Nowoczesna siłownia funkcjonuje
w naszym kompleksie od października 2012 roku.

Połowę środków z kwoty 140 tys. zł przeznaczonych na jej powstanie przekazała Gmina Gierałtowice. Pozostała część to środki własne spółki zarządzającej obiektem.
W efekcie powstało miejsce, które cieszy każdego miłośnika aktywności fizycznej i wylewania potu. Do dyspozycji ćwiczących jest 31 stanowisk najnowszej linii modelowej firmy HES.

Wyposażenie siłowni

Przed i po treningu można skorzystać z dwóch przestronnych szatni z toaletami i prysznicami. Dla wygody naszych Klientów siłownia podzielona jest na dwie strefy. W części przeznaczonej dla mężczyzn znajdują się m.in. ławka ze sztangą olimpijską, hak maszyna, maszyna Smitha i brama - wyciąg wielofunkcyjny oraz inne urządzenia na tzw. wolne ciężary. W części dla kobiet do dyspozycji są rowerki, stepery, orbitreki i inne przyrządy do pracy nad wymarzoną sylwetką.

Wyposażenie siłowni

Nie zostawiamy trenujących samym sobie. W ramach zakupionej usługi, bez dodatkowych opłat, nasi Klienci mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która służy radą i wsparciem w kwestiach związanych z dobraniem odpowiednich obciążeń, rozpisaniem indywidualnego treningu oraz stosowaniem właściwej diety.

Zajęcia na siłowni prowadzą nasi znakomici instruktorzy: Maria Drost i Eugeniusz Mehlich. Absolwentka AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach ma uprawnienia instruktora odnowy biologicznej, fitness w zakresie ćwiczeń siłowych oraz nowoczesnych form gimnastyki.

Zaś Pan Eugeniusz to postać doskonale znana na całym Górnym Śląsku. Jest trenerem fitness i kulturystyki, posiada też krajowe i międzynarodowe uprawnienia trenera personalnego, oraz sędziego międzynarodowego kat. II w  trójboju siłowym. Jako zawodnik zdobywca następujących trofeów:

  • III Miejsce w Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce,
  • 5-cio krotny Mistrz Świata i rekordzista świata w wyciskaniu sztangi leżąc
  • 14-to krotny Mistrz Polski i aktualny rekordzista Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.

Jego podopieczni zdobyli ponad 400 medali na indywidualnych Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Trójboju Siłowym. Wychowawca 3 Mistrzyń Świata Juniorów. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.Paniówki, ul. Gliwicka 11 b44 - 177 Paniówki
© 2020 Wodnik
Polityka Prywatności