Rusza „Akademia Pływania WODNIK”

21 czerwca 2021

Szanowni Państwo

Serdecznie witamy i zapraszamy Was do naszego nowego projektu, który stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o wszystkich mieszkańcach naszej gminy. Kierujemy naszą ofertę zarówno do dzieci jak i dorosłych, jednym słowem do wszystkich od 0+ do 100+.

Bardzo zależy nam na tym, aby z naszej szerokiej oferty mogły skorzystać całe rodziny, czy grupy przyjaciół. Z tego powodu „Akademia Pływania Wodnik” otwiera dla Was wiele kierunków aktywizacji sportowo-ruchowej. Podstawa to oczywiście pływanie, ale także różne formy i wiele różnych ciekawych sposobów aktywizacji sportowo-ruchowej.

Zajęcia prowadzone będą pod kierunkiem profesjonalnej kadry rodem z AWF Katowice, ale nie tylko :-). Proponujemy Państwu i Waszym bliskim także zajęcia fitness oraz aquafitness, bez żadnych ograniczeń wiekowych, również prowadzone przez profesjonalnych trenerów/trenerki, wyspecjalizowanych w tej formie aktywności ruchowo sportowej.

Zapraszamy także na zajęcia na siłowni dla początkujących (od 14 roku życia), jak i zaawansowanych w zorganizowanych grupach max. 8 osobowych. Na życzenie poprowadzimy trening spersonalizowany pod kierunkiem profesjonalnych trenerów, jak i aktywnych sportowo zawodników z danej dziedziny z dużym dorobkiem medalowym w kraju i zagranicą. Ich obecność gwarantuje wysoką jakość prowadzonych zajęć. My nie mówimy, czy też nie piszemy, że jesteśmy najlepsi. My wiemy, że Nasza kadra jest wysoce wyspecjalizowana i profesjonalna. Życie nauczyło nas pokory i szacunku dla wszystkich ludzi i okolicy, która nas otacza.

Sprawdź nas i oceń sam.
Zostań naszym przyjacielem.
Stańmy się jedną wielką sportową rodziną gminy Gierałtowice.

Ostatnio bardzo dynamicznie rozwija nam się taka dyscyplina sportu jak TRIATHLON - zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych. TRIATHLON to: pływanie, jazda na rowerze, bieganie w jednym. I w tej dziedzinie także zapraszamy wszystkich chętnych do aktywizacji ruchowej. Nasi najlepsi trenerzy/wykładowcy oraz instruktorzy czekają na Was. Zapraszamy całymi rodzinami. 

W obszarze zdrowia, zapraszamy Państwa także na konsultacje i porady dietetyczne, a kontakt z naszym fizjoterapeutą pomoże Wam zweryfikować wady postawy już na bardzo wczesnym etapie rozwoju naszych milusińskich. Często my rodzice, nie wiemy co „z tym zrobić”, do kogo się udać, jaki wykonać następny krok. My wskażemy właściwy kierunek rehabilitacyjny w celu przeprowadzenia właściwych korekt postawy i uzyskania pożądanego efektu zdrowotnego, jak i sportowego. 

Wszystko w BARDZO, BARDZO atrakcyjnych i REWOLUCYJNYCH cenach dla naszych mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie dla siebie i swoich bliskich jakąś ciekawą ofertę zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny oraz poprzez email.

Wszystkie szczegółowe informacje o „Akademii Pływania WODNIK” w Paniówkach znajdziecie na stronie internetowej
www.akademia-wodnik-paniowki.pl już od 25.06.2021 r. oraz na stronie www.wodnik-paniowki.pl.

UCZYMY PŁYWANIA – DOSKONALIMY TECHNIKĘ – ROZWIJAMY ZAINETRESOWANIA SPORTOWE
– DBAMY O WASZE ZDROWIE I URODĘ

DZIAŁAMY Z PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM

Nasza wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym i instruktorskim w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w szkoleniu osób dorosłych zapewni szybkie postępy wszystkim uczestnikom zajęć.

Pływanie, sport i rekreacja fizyczna to nasza pasja.

W naszej akademii „ZARAZIMY” Was tym nieuleczalnym „WIRUSEM”, a następnie „ZASZCZEPIMY” go głęboko i na zawsze.

Zajęcia z nami dadzą Waszym pociechom i Wam siłę do codziennego działania.

ZADBAMY O WASZE:

  • BEZPIECZEŃSTWO
  • ROZWÓJ FIZYCZNY I PSYCHICZNY
  • ZDROWIE
  • URODĘ
  • KONDYCJĘ 
  • RELAKS
  • REHABILITACJĘ
  • KOREKCJĘ WAD POSTAWY
  • PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE - DIETĘ

ZAPRASZAMY
CIESZYMY SIĘ JUŻ NA WSPÓLNE ZAJĘCIA 

z wyrazami szacunku  
Ryszard Boryś
Prezes Zarządu Pływalni Wodnik Sp z o.o. w Paniówkach
Jarosław Prokop
Manager „Akademii Pływania WODNIK” w Paniówkach

Polub nas na FB

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.Paniówki, ul. Gliwicka 11 b44 - 177 Paniówki
Znajdź nas na FB
© 2020 Wodnik
Polityka Prywatności