Siłownia

Zapraszamy

Nowoczesna siłownia funkcjonuje
w naszym kompleksie od października 2012 roku.

Połowę środków z kwoty 140 tys. zł przeznaczonych na jej powstanie przekazała Gmina Gierałtowice. Pozostała część to środki własne spółki zarządzającej obiektem.
W efekcie powstało miejsce, które cieszy każdego miłośnika aktywności fizycznej i wylewania potu. Do dyspozycji ćwiczących jest 31 stanowisk najnowszej linii modelowej firmy HES.

Wyposażenie siłowni

Przed i po treningu można skorzystać z dwóch przestronnych szatni z toaletami i prysznicami. Dla wygody naszych Klientów siłownia podzielona jest na dwie strefy. W części przeznaczonej dla mężczyzn znajdują się m.in. ławka ze sztangą olimpijską, hak maszyna, maszyna Smitha i brama - wyciąg wielofunkcyjny oraz inne urządzenia na tzw. wolne ciężary. W części dla kobiet do dyspozycji są rowerki, stepery, orbitreki i inne przyrządy do pracy nad wymarzoną sylwetką.

Wyposażenie siłowni

Nie zostawiamy trenujących samym sobie. W ramach zakupionej usługi, bez dodatkowych opłat, nasi Klienci mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która służy radą i wsparciem w kwestiach związanych z dobraniem odpowiednich obciążeń, rozpisaniem indywidualnego treningu oraz stosowaniem właściwej diety.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.Paniówki, ul. Gliwicka 11 b44 - 177 Paniówki
Znajdź nas na FB
© 2020 Wodnik
Polityka Prywatności